Menemen Sepetli Vinç Kiralama

Sepetli Vinç Nedir?

Sepetli vinç, yüksek alanlarda güvenli ve kolay çalışma yöntemleri olarak geliştirilmiştir. Teknolojik donanım ile vinç sistemiyle yüksek metrelere ulaşabilen ve insanların riskli bölgelerde güvenli şekilde çalışmasını sağlayan makinelerdir. Platform sistemiyle kullanılır ve genellikle mobil yöntemiyle vinç kullanımı sağlanır. Bu tür araçlar, insan güvenliği ve iş güvenliği açısından tercih edilmektedir.

Sepetli Vinç Hangi Alanlarda Kullanılır?

Sepetli vinç yalnızca operatör tarafından kullanılabilir. Kullanım yetki belgesine sahip kişiler tarafından, firma güvencesiyle kullanılır. Otoyol levhalarının montajında, değiştirilmesinde, alt geçiş- üst geçiş ve köprülerin onarım, bakım ve levha işlerinde, park ve bahçelerde, inşaat alanlarında ve daha fazla alanlarda kullanılmaktadır.

Menemen Sepetli Vinç Kiralama

Vinç kiralama firmamız Krallar Vinç, her ihtiyaç için en doğru maliyetlerle vinç kiralama hizmeti sunmaktadır. İzmir, Menemen ve çevre ilçeleri Aliağa, Çiğli, Foça, Bergama gibi ilçelere vinç kiralama hizmeti vermektedir.  Birbirinden farklı tonajlara sahip olan vinçlerimiz günlük, haftalık ya da ihtiyacınız halinde aylık olarak da kiraya verilmektedir. Araçlarımızın sürekli bakım yapıldığı için herhangi bir sorun çıkmayacağını garantisini etmekteyiz.  Firmamız makine parkında bulunan araçlarımız en yüksek standartlarda Avrupa imalatı gelişmiş teknolojili araçlardır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.